Okna, drzwi: drewniane, pcv

Certyfikat CATAS

Wiele lakierów na zewnątrz sprzedawanych przez nasza firmę posiada certyfikat CATAS (pod tekstem certyfikaty do pobrania). Przyrównując do branży samochodowej to jak 5 gwiazdek w ADAC.

15 LAT GWARANCJI FABRYCZNEJ 

Fabryka RENNER Italia będąc w czołówce liderów europejskich w lakierach wodnych zewnętrznych opracowała specjalny system przy którym udziela 15 lat gwarancji na powłokę lakierniczą.


LAKIER WODNY ZEWNĘTRZNY DO --- ZWYKŁEGO PISTOLETU ---

Zwykle lakiery wodne na zewnątrz maja konsystencję budyniu , aby pomalować je zwykłym pistoletem a nie pompą o dużym przełożeniu , rozcieńcza się lakier wodą i maluje kilka warstw aby uzyskać wymagane 300 mikron.

Posiadamy specjalnie wyprodukowany lakier wodny zewnętrzny pod zwykły pistolet , którego można nałożyć w jednym przejściu do 200 mikron w pionie !!

Wystarczą więc 2 warstwy aby uzyskać wymaganą przez producenta grubość powłoki.

Dostępny jest w wersjach :

  • biały
  • lazury wybarwienia od jasnych (modrzew) po ciemne (mahoń)
  • kolory z palety RAL , CS i innych producentów

Pomocnym w malowaniu będzie uniwersalny kubek ciśnieniowy , który delikatnie wypycha lakier do dyszy. Nie napowietrzając przy tym lakieru , co ma miejsce gdy lakiery pod pompy przepychamy dużym ciśnieniem z kubka do dyszy pistoletu i na suchej powłoce zostają nam białe kropki - bąbelki powietrza. Kubek można obejrzeć w zakładce akcesoria.

OKNA i DRZWI z PCV

Rynek nasycił się oknami w kolorze białym , część z tych okien ma już kilkanaście lat ...

Dlatego firma RENNER opracowała gamę produktów wodnych i rozpuszczalnikowych do przemalowywania okien z pcv. Jeśli komuś znudziły się dotychczasowe okna i chce je przemalować w sposób zapewniający trwałość na lata (bez łuszczenia się farby) to zapraszamy do kontaktu z nami.

Poniżej zdjęcie z 04.2015 przedstawiające metaliki wykonane w laboratorium RENNER-a na produktach wodnych czyli nie śmierdzących w domu.Lakier jest odporny na warunki zewnętrzne od -40 stC do +50stC.

Głównym odbiorcą są producenci okien w Rosji, którzy malują profile w najróżniejsze kolory.

Można wykonać prawie każdy kolor z dowolnej palety.

 

Certyfikat CATAS

Certyfikat CATAS 2

Certyfikat CATAS 3

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.