VEGAN sp.j.

Jest przedsiębiorstwem zajmującym się profesjonalnym doradztwem technicznym w zakresie wykonywania przemysłowych powłok lakierniczych.  Od 15 lat jesteśmy strategicznym partnerem spółki Renner Italia na terenie Polski północnej. W ramach współpracy partnerskiej ze spółką Penello sp z o.o.  realizujemy wspólnie działania obejmujące   dystrybucją przemysłowych lakierów do drewna spełniających najwyższe wymagania naszych klientów. Pracownicy  posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie wdrażania procesów lakierniczych zarówno w malowaniu ręcznym jak też na specjalizowanych liniach technologicznych. Pełne zaplecze technologiczne umożliwia wykonywanie całego zakresu prac związanych z przygotowaniem, doborem, oceną, pomiarem całej gamy produktów chemicznych jak i wodnych.

Podstawowe zagadnienia będące przedmiotem działań naszej firmy:

  • doradztwo technologiczne w zakresie wykonywania powłok lakierniczych na liniach przemysłowych
  • optymalizacja lakierniczych procesów przemysłowych
  • dobór technologii i produktów
  • produkcyjny serwis technicznych dla naszych klientów
  • wykonywanie prób przemysłowych i wdrażanie nowych procesów lakierniczych /UV, procesy wodne/

Rozwój technologii, bardzo szeroka gama produktów, nowe rozwiązania powodują, iż sama sprzedaż produktów to w dzisiejszych czasach to stanowczo za mało. Coraz większe znaczenie ma jakość i dostępność wsparcia technicznego. W naszej firmie to rozumiemy. Współpraca z nami to szybkość, jakość i bezpieczeństwo. Dzięki odpowiednio licznej kadrze oraz ich wysokich kwalifikacjach realizujemy rzeczy niemal niemożliwe.

 

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.